Надзвичайний стан в Україні вводитися Радою не буде

Надзвичайний стан в Україні вводиться Радою не буде - про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Рибак в п'ятницю в інтерв'ю телеканалу "Рада", повідомила прес-служба ВР. Верховна Рада України на позачерговій сесії 28 січня 2014 не розглядатиме питання про можливість введення в країні надзвичайного стану.

За словами Рибака , на позачерговій сесії 28 січня буде розглядатися питання про нинішню ситуацію в державі та шляхи розв'язання політичної кризи в Україні мирним шляхом.

" На позачерговій сесії розглядатиметься одне питання - ситуація , яка склалася на сьогоднішній день. Вона дуже непроста , і розглядатимуться шляхи розв'язання політичної кризи в Україні мирним шляхом" , - сказав Рибак , зазначивши , що ніякі документи про введення надзвичайного стану в Україні " ніде не розглядалися , вони не готуються , і це питання на позачерговій сесії не буде розглядатися " .

Нагадаємо , Президент України Віктор Янукович вчора , 23 січня 2014 р., під час телефонної розмова з Президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу пообіцяв не вводити надзвичайний стан в Україні .

Призначений сьогодні на посаду глави Адміністрації Президента Андрій Клюєв раніше заявив , що в Україні не буде введено надзвичайний стан. " ... Я вважаю , що відповідальність несуть ті , хто почав провокацію , кидав вибухові пакети ... Ситуація дуже напружена , але надзвичайний стан в Україні вводитися не буде" , - підкреслив Клюєв.

Водночас , 21 січня прем'єр -міністр України Микола Азаров інтерв'ю телеканалу " Росія 24 " не виключив застосування сили для стабілізації ситуації в Києві у разі дій провокаторів. "Якщо провокатори не зупиняться , то у влади не залишиться жодного іншого виходу , як застосувати передбачену законодавством силу та убезпечити наших людей" , - зазначив Азаров.

Прем'єр також додав , що надзвичайний стан в Україні введено не буде, оскільки у влади є можливість вирішити проблеми іншими способами.

Нагадаємо , Верховна Рада Криму просить владу України ввести надзвичайний стан.


25.01.2014 11:56 | Online |

Опитування на сайті РБК-Україна

За кого ви проголосуєте на найближчих виборах Ради?
  1. За "Блок Петра Порошенка".
  2. За "Народний фронт" Яценюка.
  3. За Радикальну партію Ляшка.
  4. За "Батьківщину" Надії Савченко.
  5. За "Сильну Україну" Тігіпка.
  6. За "Самопоміч" Андрія Садового.
  7. За "Свободу".
  8. За "Громадянську позицію" Гриценка.
  9. За КПУ.
  10. За Партію розвитку України.
  11. Ні за кого.
  12. Інший варіант.
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2014  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика